Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73100
Stary 03.02.2016, 17:53
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Żeby się tylko nie okazało że po dwóch, trzech meczach prezesi pójdą z dobrą whisky do rezerw przepraszać Cierzniaka po zobaczeniu wyczynów Michałów w meczach ligowych
Trzeba się szanować... Lepiej bidnie a godnie niż być .....a
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując