Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73088
Stary 03.02.2016, 16:57
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
W dupie mam zdanie i dobro Cierzniaka i Legii. Liczy się dobro Wisły. Należy zgarnąc grubą kasę, albo ukarać przykładnie na przyszłość. Aby takich nowychy Handzlików czy Cierzniaków było jak najmniej.
oprócz pana cierzniaka w dupie mam też dobro Legii i tzw dobro "polskiej piłki".
nie jest w naszym interesie ogrywanie zawodnika konkurencji.ba, w naszym interesie jest by konkurencja dostaął zawodnika nienadającego sie do gry.poza tym bramka to byt kluczowa pozycja by ryzykowac wystawianei w neij niepewnego w tym momencie zawodnika bo nikt łacznei z samym cierzniakiem nei da nam gwarancji,ze zagra na 100%.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując