Islamiści zaczynają przełazić polską granicę od strony Niemiec. Chcą się rozerwać i taniej cos kupić na targowiskach. Niebawem jak sie trochę oswoją to zaczną przełazić na macanko. Wtedy Polski będą w zagrożeniu:
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/28...cjalne-patrole