Cytat:
|
To jak to robią w Anglii i Niemczech, gdzie ostatnie druzyny maja wypelnienie na poziomie ponad 90%? A no wlasnie dlugterminowa strategia marketingowa.
|
W Anglii, Niemczech, czy nawet Holandii jest moda na piłkę nożną, tam na meczach są pełne stadiony bez względu na wyniki i miejsce drużyny w tabeli. (choć wiadomo że zespoły z dna tabeli miewają czasem spotkania, w których zapełniają ,,jedynie" 70-80%, a o czym my możemy tylko pomarzyć. Wielokrotnie już o tym tutaj pisałem.
Dwa tygodnie temu w PS pisali, że STS ma wspierać kolejne 3 zespoły w PL lidze, po Lechu mają to być Śląsk, Wisła i Lechia. Wrocławski klub miał mieć STS na koszulkach, jednak jak widać STS został sponsorem na trochę innych zasadach.
Ciekawe, czy i nas będą wspierać.....