Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
Od: 07.2015
Offline
#
73070
02.02.2016, 22:22
zgadywałem że może Klicha chcą brać bo naszą ligę to super opcja choć grał u sąsiadki....oby to się sprawdziło...
Kemot22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kemot22
Znajdź inne posty napisane przez Kemot22