Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73064
Stary 02.02.2016, 21:03
cfa napisał(a):Wyświetl post
Chłopak się jeszcze wyrobi dajmy mu czas. Ale dobrze by było gdyby był ktoś od kogo mógłby się uczyć.
Od kiedy Sobol odszedł słyszę, że tuż tuż chwilka momencik już Alan odpala. A to już ponad dwa lata, gdy regularnie zżymam się na jego postawę... chłopak powinien pograć na niższym poziomie, z niższym poczuciem odpowiedzialności, bo on w psychice ma zapisane, żeby do przodu nie grać i .... - nie gra.
Odpowiedz cytując