cfa napisał(a):

|
Chłopak się jeszcze wyrobi dajmy mu czas. Ale dobrze by było gdyby był ktoś od kogo mógłby się uczyć.
|
Od kiedy Sobol odszedł słyszę, że tuż tuż chwilka momencik już Alan odpala. A to już ponad dwa lata, gdy regularnie zżymam się na jego postawę... chłopak powinien pograć na niższym poziomie, z niższym poczuciem odpowiedzialności, bo on w psychice ma zapisane, żeby do przodu nie grać i .... - nie gra.