Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
pokus
Junior Member
Od: 02.2007
Offline
#
18515
02.02.2016, 14:21
Ja kolego nie biore tego na poważnie .tu jest dzial prpozycji a rzeczywistosc jest taka ze np. niejaki krasic gra w lechi!!!
i zreszta mozna pofantazjowac co nam w takich trudnych czasach pozostalo
pozdrawiam
pokus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pokus
Znajdź inne posty napisane przez pokus