Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34876
Stary 01.02.2016, 21:17
Rozmawialiśmy o problemach z tzw kredytem frankowym czy coś mi umknęło? Co do Alana to powiem Ci że jestem zdumiony hejtem w jego stronę.Nie jest ani tak kiepski jakby chcieli forumowi hejterzy ani tak dobry jakbym ja chciał.Odrzucając skrajności jest przede wszystkim Wislakiem któremu kibicuje z całego serca.Na koniec kwestia tzw franków która moim zdaniem nie ma barw partyjnych.Jest problemem wierzycieli,banków i CAŁEJ POLSKIEJ GOSPODARKI.Zapewniam Cie że tak jest.