Ciekawe jaka będzie reakcja włodarzy Bayernu Monachium.
Czy Pep Guardiola od będzie mógł trenować tylko rezerwy Bayernu, a może jedynie będzie kazał biegać swoim piłkarzom po schodach?
EDIT 1
Za to pewien Polak poszedł z Dortmundu do Bayernu i jakoś grał do końca kontraktu
EDIT 2
Aha, 2 stycznia Cierzniak podpisuje umowe z Legią, konferencja prasowa gdzie Dunin ogłosza że nasz bramkarz podpisał kontrakt z Legią, życzy mu dalszego powodzenia w karierze informując że przez najbliższe 6 miesięcy zostaje w Krakowie. A wtedy wszyscy kibice dumni, bo bramkarz z jajami w końcu niczego nie ukrywał tylko zagrał w otwarte karty
