szprotson napisał(a):

Dariusz Dudka no panowie bez jajec.
A Ronaldinho z kostaryki to był zajebisty chłop.
aco do kontraktów :
AG, ŁB, PB, ES, DP, VB, MC, AU,SW,GG, KK,KK,GM,JM
|
Co nie tak z tym Dudką?
Jak na warunki polskie to był bardzo dobry DMF. Jakby Pietrzak miał grać na takim poziomie jak Dudka w czasach wczesnego Skorży to biorę z pocałowaniem ręki.