Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
Od: 04.2012
Offline
#
73017
01.02.2016, 17:34
Komu z naszych kończy się kontrakt z końcem czerwca
Bury, Głowa, Boguś, Brożek, Uryga, Bartosz(?), młodzież, ktoś jeszcze?
Festence
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Festence
Znajdź inne posty napisane przez Festence