ABGwislakABG napisał(a):

Srodkowym pomocnikiem chyba zostanie Pietrzak, patrzac na sparingi wlodarze pewnie stwierdza, ze w koncu odpali Krzywejajo, a Uryga wymiata w fmie to srodek pola juz jest, z 2 zmiennikami w postaci Popovicia i Cywki.
Chcialbym sie mylic
|
Mam podobne odczucia. Choć jakby nie patrzeć, ze wspomnianej trójki Crivellaro, Cywka, Poppović ktoś w końcu musi odpalić. I póki co, ze sparingów które miałem okazje oglądać, Crivellaro zaczyna coś grać.
Myślę, że gorzej niż na jesieni nie mogą się przezentować, a na pewno nie wszyscy.
Pietrzak to gracz pierwszego składu i sądzę czy to na LO czy na DP da radę. Moim zdaniem to wygrany zgrupowania w Turcji.