|
Zastanawiam się tylko nad jednym. Może spłaciliśmy część zobowiązań, udało się sprowadzić kilku grajków za darmo lub za grosze, ale czy to oznacza, że nasza sytuacja naprawdę jest już przynajmniej dobra? Długi pewnie są, ale nie takie, które spowodują, że znowu zabiorą nam punkty. Przecież nigdy nikt otwarcie nie mówił prawdy jak jest, z Cierzniakiem nadal jest udawanie, że nic się nie stało, do wielu przegranych sporów praktycznie nikt się nie odniósł.
|