AGBwislakABG - podziwiam Cię, że chce Ci się jeszcze dyskutować. Ja po kilku wypowiedziach zorientowałem się, że niektórzy w tym temacie, co głosowali na PiS, to nie znają programu tej partii

.
A co do komuchów, to mamy kolejne efekty ich działalności i gnębienia polskiej przedsiębiorczości. Polskie sklepy internetowe przenoszą się za granicę, głównie do naszych sąsiadów(gdzie nie ma podatku od podatku). Banki zwiększają opłaty(za prowadzenie kont, kredytów), podobnie ubezpieczalnie. Na Rydzyka od razu można dać 200 mln, skoro się tylko grabi i grabi.