Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73004
Stary 01.02.2016, 12:20
A w jakiej to my teraz jesteśmy kondycji finansowej...? Bo nie rozumiem niektórych wpisów... Rewelacyjnej? Nie mamy długów? A transfery po prostu cud miód-najwyższa półka... Przepych pełną gębą!!! Pozamiatamy w tej marnej lidze raz dwa...
Odpowiedz cytując