nesta napisał(a):

|
Mnie zastanawia tylko jedno. Patrząc na całkiem obiecujące ruchy kadrowe do klubu i poprawę sytuacji finansowej, zastanawiam się dlaczego nie sięgnięto jednak po lepszego trenera. Kasa widać jakaś się w klubie znalazła, zawodnicy całkiem całkiem i fajnie jakby był też ktoś kto nie zmarnuje tego potencjału. A tu wzięto gościa z praktycznie zerowym doświadczeniem, bez żadnych sukcesów. Nie wiem co się za tym kryło, bo wersja, że musieli patrzeć jedynie na najtańsze rozwiązanie, patrząc na ruchy transferowe, nie pasuje.
|
Być moze jak podpisywano kontrakt to nie było wiadomo, że bedzie kasa na wzmocnienia i dług będzie uregulowany. Wtedy perspektywa była dość ponura i idę o zakład, że przed Pawłowskim to było kilka nazwisk wyżej na liście, które być może teraz powiedziały "TAK"