Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73003
Stary 01.02.2016, 12:12
nesta napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia tylko jedno. Patrząc na całkiem obiecujące ruchy kadrowe do klubu i poprawę sytuacji finansowej, zastanawiam się dlaczego nie sięgnięto jednak po lepszego trenera. Kasa widać jakaś się w klubie znalazła, zawodnicy całkiem całkiem i fajnie jakby był też ktoś kto nie zmarnuje tego potencjału. A tu wzięto gościa z praktycznie zerowym doświadczeniem, bez żadnych sukcesów. Nie wiem co się za tym kryło, bo wersja, że musieli patrzeć jedynie na najtańsze rozwiązanie, patrząc na ruchy transferowe, nie pasuje.
Być moze jak podpisywano kontrakt to nie było wiadomo, że bedzie kasa na wzmocnienia i dług będzie uregulowany. Wtedy perspektywa była dość ponura i idę o zakład, że przed Pawłowskim to było kilka nazwisk wyżej na liście, które być może teraz powiedziały "TAK"
Odpowiedz cytując