Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73002
Stary 01.02.2016, 10:57
Sukcesy ma, utrzymał Śląsk ładnie w I sezonie, w II zrobił Europejskie Puchary, dopiero w III zjebał. U nas ma kontrakt na półtora roku (dobrze mówię?) więc wydaje się, że jeśli powtórzy swoje wyniki ze Śląskiem to będziemy zadowoleni. No i u nas raczej nie rozsprzedadzą mu drużyny jak we Wrocku, gdy co okienko zabierali mu kluczowego zawodnika

Co do Sadloka - piłkarz co najmniej bardzo solidny, jego odejście oznaczałoby konieczność kupienia kolejnego ŚO, co nie musi być takie proste. Do tego może zagrać na LO, gdzie co prawda mamy kim grać (Pietrzak, Bury) ale raczej to Maciek jest najlepszy na tej pozycji w klubie. Poza tym Pietrzak powinien grać na DP zamiast Alana, chyba, że ściągniemy jeszcze jakiegoś ŚP/DP.

Ostatnia rzecz - wreszcie nasz klub zaczyna mieć niezłą kadrę - odeszli zawodnicy raczej nie kluczowi (poza Radkiem, ale jemu krzyżyk na drogę) na pozycjach, które mieliśmy przyzwoicie obsadzone, dokupiliśmy zawodników na pozycje, które sprawiały jesienią ogromne problemy - mamy 3x więcej napastników, 2x więcej nominalnych LO, 3x więcej nominalnych skrzydłowych skrzydłowych (bo w zasadzie tylko DG jest takim typowym, Bury, Boguś czy Krzywejajo grali tam z biedy). Do tego obudził się Bartosz i mamy problem bogactwa na PO, bo mamy w zasadzie 2 b. dobrych graczy i jednego świetnie rokującego juniora (jak się nauczy wrzucać to już w ogóle będzie bajka). Tylko ten Uryga w I składzie nie pasuje do całej reszty poziomem - zaryzykuję stwierdzenie, że chłopak mógłby się nie przebić w topowych klubach I ligi, a u nas ma abonament na granie...
Odpowiedz cytując