Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73001
Stary 01.02.2016, 09:57
Mnie zastanawia tylko jedno. Patrząc na całkiem obiecujące ruchy kadrowe do klubu i poprawę sytuacji finansowej, zastanawiam się dlaczego nie sięgnięto jednak po lepszego trenera. Kasa widać jakaś się w klubie znalazła, zawodnicy całkiem całkiem i fajnie jakby był też ktoś kto nie zmarnuje tego potencjału. A tu wzięto gościa z praktycznie zerowym doświadczeniem, bez żadnych sukcesów. Nie wiem co się za tym kryło, bo wersja, że musieli patrzeć jedynie na najtańsze rozwiązanie, patrząc na ruchy transferowe, nie pasuje.
Odpowiedz cytując