|
Bardzo dobra wiadomość, choć po transferach Legii i Lecha do przewidzenia. O ile na lewej obronie jest jeszcze jak łatać dziury, to tym wszystkim, którzy chcieli się pozbyć Sadloka przypominam, ze mamy tylko dwóch środkowych obrońców, z czego jeden jest bliżej końca kariery niż dalej.
|