Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72999
Stary 01.02.2016, 09:55
Bardzo dobra wiadomość, choć po transferach Legii i Lecha do przewidzenia. O ile na lewej obronie jest jeszcze jak łatać dziury, to tym wszystkim, którzy chcieli się pozbyć Sadloka przypominam, ze mamy tylko dwóch środkowych obrońców, z czego jeden jest bliżej końca kariery niż dalej.
Odpowiedz cytując