Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cazador
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
72996
01.02.2016, 09:16
No i dobrze niech zostaje, nie potrzeba nam kolejnego osłabienia.
Cazador
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cazador
Znajdź inne posty napisane przez Cazador