bonawentura napisał(a):

|
Nam aktualnie brakuje jakiegoś dobrego defensywnego pomocnika, chociaż na pół roku, który by dobrze zabezpieczał tyły. Nie wiadomo co słychać u Kaźmierczaka?
|
Wygrzebałeś.., choć podoba mi sie tok myślenia. Ostatni jego mecz to 2014 rok jako piłkarz Łęcznej..
Eh jak dla mnie obóz jest po to by wkomponować to co chcemy grać mniej więcej wiosną, a tu co?
Ani jeden mecz Brożka z Ondraskiem, brak Mąki, ehh my to mamy zawsze jakiegoś pecha, inne drużyny ligowe zero kontuzji.. Eh..