Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72992
Stary 01.02.2016, 00:07
matiuszek napisał(a):Wyświetl post
A jak stoi sprawa ze ściągnięciem Cibickiego? Temat upadł czy negocjacje się ciągną?
Poszedł na wypożyczenie gdzie indziej.
Odpowiedz cytując