Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72989
Stary 31.01.2016, 21:54
W świecie kibicowskim są rzeczy, których nie powinno przeliczać się na pieniądze.
Cierzniak mógł podpisać kontrakt, takie jego prawo. Przykry jest tylko sposób w jaki to zrobił. I gdzie się przenosi.. takich rzeczy zapominać nie wolno. Bagatelizować tym bardziej nie wolno.
do drugiej drużyny. Nie grać, tylko grzać ławę.

Nawet gdybyśmy znajdowali się w gorszej sytuacji i bardzo potrzebowali $ to i tak transfery w pewne powinny być wykluczone.

Bawi mnie argument podnoszony przez niektórych jakoby takim traktowaniem możemy zniechęcić innych piłkarzy przed przychodzeniem do Wisły. Jeśli jakiś piłkarz uważa, że można ubierać koszulkę Wisły a później uciekać do warszawy to niech omija nasz klub od samego początku. Sprzedawczyków nie potrzebujemy.


w legii sobie poradzą. Mają słabego Malarza, ale na ekstraklasę wystarczy. Najśmieszniejsze jest to, że 90 % kibiców ległej ceni dużo wyżej Malarza od Cierzniaka.
Odpowiedz cytując