St Yabol napisał(a):

Taka zagadka, bo nie wiem czy temat był poruszany.
Do kiedy Bartosz ma kontrakt?
|
nigdzie nie widzę, ale zakładam, że tak jak większość młodych do czerwca 2016.
czy też zagadka jest podchwytliwa i brak info na transfermarkt oznacza, że ma u nas czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem jak przy braku przedłużenia umowy z siecią komórkową
