Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72979
Stary 31.01.2016, 20:13
Żeby tylko legia nie zrobiła Cierzniakowi kuku... Przyjmując że do lipca będzie gnił w rezerwach a legia na szybko kogoś zakontraktuje-ten okaże się nie złym nr 1... i Radzio od lipca wyląduje na ławie...
Odpowiedz cytując