Guzik napisał(a):

|
Tak naprawdę w tej całej sytuacji obojętnie jak losy się potoczą Cierzniak wygrał. mu nie zależy na tym gdzie będzie grał lub siedział na ławce tylko ile zarobi.
|
jako czlowiek przegral i wystawil sie na pociski bedac zapamietanym jako szmata. to jednak w nim bedzie siedziec, juz siedzi.
jakies tam ambicje sportowe pewnie ma wiec to nie jest tak ze tylko kasa sie liczy. Lesnodorski teraz zniszczyl jego kariere, choc Cierzniakowi nikt na sile umowy pod nos nie podstawial. Mial wybor. Juz teraz jest posmiewiskiem dla kibicow Legii, a co to bedzie za pol roku.. bez gry i ciaglego go upokarzania, na stadionie , ulicy, w sklepie. Na forum Legii moze 10% osob pozytywnie ocenia tramsfer Cierzniaka do Legii. A takze dlugosc kontraktu. Jeszcze ma dolaczyc do niej za pol roku dopiero, a do tego czasu to on zapomni jak sie korki wiąze a zmianach w jego psychice nie wspominajac.
Przeje.bane miec takie zycie, i schodzic ze sceny w taki sposob. Ale to byl jego wybof. Tera wie ze zrobil zle, ale jest za pozno.
Pierwszy pilkarz Wisly od ponad 20 lat ktory odchodzi do Legii, super rekomendacja, chcialbys nosic taka metke do konca zycia? historii nie oszukasz, zawsze bedzie wytykany jako ten zly. Jako ten falszywy ktory ugadywal sie z Legia za plecami Wisly bedac jednoczesnie fanem Lecha Poznan. Cierzniak to taki lamus ze do dzis dnia nie skomentowal calej sprawy, zachowuje sie jak baba w okresie. 14 letnie dziecko ma więcej odwagi od niego.