|
Tak naprawdę w tej całej sytuacji obojętnie jak losy się potoczą Cierzniak wygrał. Mu nie zależy na tym gdzie będzie grał lub siedział na ławce tylko ile zarobi. Ma 33 lata podpisał 3 letni kontrakt właściwie jest ustawiony do końca kariery. Jedynie kto na tym straci to Wisła albo legia, albo oba kluby.
|