Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72973
Stary 31.01.2016, 19:43
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
@Stelio
a) możemy go spokojnie przetrzymać przez pół roku na ławce (albo i poza nią), bez wielkiej straty dla nas
b) mamy ogromną przewagę negocjacyjną z Legią - na ten moment oni nie mają bramkarza, a nie my. Sprzedali Kuciaka i podpisali Cierzniaka. Ale jednak na ten moment nie mają już żadnego z nich. Na miejscu naszego klubu za mniej niż 500k Euro bym go nie wypuścił. Stać ich. Chcieli wykorzystać "ostatnią szansę by zarobić na Kuciaku" to niech się udławią.
W obecnej sytuacji 250k Euro było by fajne.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując