dostuffca napisał(a):

@Stelio
a) możemy go spokojnie przetrzymać przez pół roku na ławce (albo i poza nią), bez wielkiej straty dla nas
b) mamy ogromną przewagę negocjacyjną z Legią - na ten moment oni nie mają bramkarza, a nie my. Sprzedali Kuciaka i podpisali Cierzniaka. Ale jednak na ten moment nie mają już żadnego z nich. Na miejscu naszego klubu za mniej niż 500k Euro bym go nie wypuścił. Stać ich. Chcieli wykorzystać "ostatnią szansę by zarobić na Kuciaku" to niech się udławią.
|
W obecnej sytuacji 250k Euro było by fajne.