Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72972
Stary 31.01.2016, 19:37
@Stelio

ło rany boskie, wychodzimy prawie na zero, bo odszedł od nas typ który nic nie grał, ale wiemy że od zawsze dobrze się zapowiadał (Janowski), super utalentowany junior, który nie zadebiutował w pierwszej drużynie, ale 9k miesięcznie było dla niego za mało (Handzlik), Sadlok który jeszcze nie odszedł (Sadlok) i Cierzniak, który gdyby a) nie ból dupy połowy forum to spokojnie mógłby grać dalej b) przyszedł do nas pół roku temu tylko dlatego że obaj bramkarze byli kontuzjowani. Strasznie sie staczamy.

@wszyscy jadący po Cierzniaku
pomijając przytaczany tu przykład Lewandowskiego, jego pewnego przejścia do Bayernu i i tak grania w pierwszej drużynie - na ten moment to my jesteśmy w lepszej sytuacji, a on dał granicznie dupy. Podpisując kontrakt na pół roku przed bez dogadania się klubów stawia się w co najmniej niezręcznej sytuacji.

a) możemy go spokojnie przetrzymać przez pół roku na ławce (albo i poza nią), bez wielkiej straty dla nas
b) mamy ogromną przewagę negocjacyjną z Legią - na ten moment oni nie mają bramkarza, a nie my. Sprzedali Kuciaka i podpisali Cierzniaka. Ale jednak na ten moment nie mają już żadnego z nich. Na miejscu naszego klubu za mniej niż 500k Euro bym go nie wypuścił. Stać ich. Chcieli wykorzystać "ostatnią szansę by zarobić na Kuciaku" to niech się udławią.

Odpowiedz cytując