Poraz 5 bo ani razu sie nie odniosles. Nie wyszydzilem ludzi, tylko Twoj dobor "niezaleznych" ekspertow. Bluznales Ty z moja niewiedza i "madrosciami".
Niestety, istnieje. Inni nie musza poszerzac wiedzy, wazne, bys Ty to w koncu zrobil. Najbardziej zabawne jest to, ze mialbym wysluchac obydwu pisowcow i liczyc na obiektywne spojrzenie na temat (

).
Poraz 6 nie potrafisz zanegowac podanych fragmentow. Ja chcialbym goraco bys to potrafil zanegowac. Znaczyloby to, iz faktycznie banksterzy zaplaca za frankowiczow spreadami i oni sami z wlasnych srodkow, a nie podatnicy.
Niestety, poraz kolejny musze sie zadowolic grillowaniem pisowca. Niestety, to tylko nagroda pocieszenia.