|
Powiedzcie mi Pany, jak sprawa wygląda w Orange lub Playu? Jestem w tym złodziejskim Plusie, ale ich oferty, to jakieś kpiny, plus telefony marne. Umowa się kończy za 10 miesięcy, ale już się rozglądam, za czymś innym, bo z tymi złodziejami to nie zostanę.
Chętnie bym przytulił Iphone, chyba, że polecicie coś ciekawego. Najlepiej z dużą ilością cali.
|