IncognitoTSW napisał(a):

|
Porównaj frekwencję i atmosferę na trybunach w tamtym czasie z obecnym czasem. Kto go zjedzie? Rurkowcy i panienki na C?
|
oj tam czepiasz sie.
Ale za to powstaną fanpejdże i antyfanpejdze a rurkowcy go lajkami zniszczą.
P.s.
W PL bardzo bardzo długo była taka myśl mądra, a moze głupia, ze drużynę buduję się od tyłu.
Nie od przodu a od tyłu, a i trener mówił na dzień dobry : najwazniejsze zero z tyłu.
Nie wiem w ogóle o co im chodziło.....
A Radek jak to Radek niestety jest solidnym bramkarzem. Aż solidnym bo takowego dawno nie było i dlatego teraz boli dupa.
Osobiście wolałbym dać szanse komukolwiek z juniorow czy trampkarzy niz Buchalikowi czy Miśkiewiczowi.
Wg.mnie MM czy MB nie dają niz druzynie wręcz przeciwnie. Tylko nie wiem jak mozna ich sie pozbyć.
Dziś konczy się okienko wiec wielu zawodnikow zostanie na lodzie, i tutaj nasza szansa.Za free ciekawi :
-Kostja Machnowski

-YURI MARTYSHCHUK
-Austin Ejide
-Iniaki Goitia
-Nikola Mihailow
-Premysl Kowar
-Mario Felgueiras
-Goran Blazevic
-Paweł Kapsa