Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#616
Stary 31.01.2016, 11:08
Właśnie skończyłem czytać Kubę.
Tzn. przeczytałem 200 stron, a pozostałe przewertowałem bo wymiękłem psychicznie.
Dla mnie to rozwlekła nuda - milion wypowiedzi Baci, Brzęczka, kumpli, trenerów, paru piłkarzy (głównie z BVB) o dupie maryny. Gdyby to było o piłce - np. jak było w Wiśle, dlaczego przegrali ME 2012 itp. to byłoby dla mnie ciekawe, a tego jest tyle co kot napłakał (np. w temacie Euro - tylko jakieś bzdury o sprawie biletów).
350 stron o tym jaki jest piłkarz - jakie ma zalety, traumy, szajby bez wspominania o piłce to fatalna sprawa.
Uff - zdrowo się przejechałem po książce, tj. oczywiście subiektywna ocena, bardzo jestem ciekaw opinii innych osób, które je przeczytały.
Z innych biografii sportowych polecam tą o Harrym Redknapie (chyba tak się pisze) - świetne tempo, sporo humoru, sporo ciekawostek z PL.
Odpowiedz cytując