Jakie odszkodowanie, za co? trener ma prawo zeslac go do rezerw i nie wystawiac w zadnym meczu. I nic nikomu do tego.
Tego brakowało, zeby obce podmioty ustalały skład Wisły w jakim ma grac

Klub moze podpisac kontrakt z pilkarzem na dwa lata i nie wystawic go w zadnym meczu. Czemu? bo taki ma kaprys. Ale przede wszystkim ma do tego prawo i choc kazdy wie, ze jest to dzialanie celowe to nie mogą nic z tym zrobic.
W dupie mam te kilka stowek wiecej za niego, to czy zajmiemy 5 czy 6 miejsce i czy w bramce bedzie Buchalik czy Miskiewicz, wazne, aby pokrzyzowac zycie Cierzniakowi. Tak, dla zasady wlasnie! I podobnymi zasadami kieruje sie Cupial wiec zapewne tak to bedzie wyglądac.