No to pogadaliśmy na zakończenie.Tak zapytam z ciekawości? whiskey, czysta, piwko czy cos specjalnego? Żeby nie było wszystko jest okey i zazdroszcze.Ja niestety o suchym pysku ale oglądam naga bron 2.Niech to będzie podsumowanie Twoich ostatnich wpisów.
