Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GieKrol
Junior Member
Od: 07.2013
Offline
#
72909
30.01.2016, 18:43
Jeśli za Kuciaka legła dostała 400 tys euro to za Cieżniaka powinniśmy dostać co najmniej 300.
GieKrol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GieKrol
Znajdź inne posty napisane przez GieKrol