ABGwislakABG Postarałes sie ,poszukałeś i cos łyknąłes wiedzy na ten temat.Troche słabo bo Czabański krytykuje projekt ponieważ nie wszyscy tzw frankowicze są zadowoleni.Nie ma ustawy żeby wszyscy ze wszystkiego byli zadowoleni.Czabański brał aktywny udział w tworzeniu tego projektu. Nie bede wchodził w sczegóły ale faktycznie część jest niezadowolona.Dlatego ma wątpliwości konstytucyjne i opinie na ten temat.Jest to jedna z opinii, nie wiem dlaczego sie nią posiłkujesz nie znając całości.Kawałek o odliczeniu tez słaby.Zapoznaj sie z całością i dyskutuj a nie podpieraj sie jedną opinią.Nie musze niczego ogarniać bo temat mnie nie dotyczy.Znam go na wyrywki bo przyjaciel tym żyje i jestem dobrze zorientowany.Ty na razie masz namiastke , taka malenką, mini.Popracuj nad tematem to pogadamy.