Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72902
Stary 30.01.2016, 17:25
Za to, że udawał zainteresowanie rozmowami z Wisłą kiedy był już dogadany gdzie indziej powinien faktycznie zadupczać koło Błoń 3 dni w tygodniu po 8 h. Pozostałe dwa dni powinien spędzać na siłowni wyciskając absurdalne ciężary. Faktycznie niech zostanie wrakiem zawodnika. Nie mam żalu że idzie gdzie idzie. W 100% rozumiem tą decyzję. Natomiast styl powoduje u mnie obrzydzenie. Skoro dawno już podpisał powinien to powiedzieć i nikt normalny żalu by nie miał. Negocjowanie kontraktu w sytuacji kiedy nie ma to sensu świadczy o jego klasie.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 30.01.2016 o godz. 17:29.
Odpowiedz cytując