Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72899
Stary 30.01.2016, 16:50
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Ale kto wiedzial ze gosc odpali? Bralismy go bo musielismy kogos miec. Szkoda ze tak nas wykiwal. Oby na wiosne nie trzeba bylo go ogladac w naszych barwach
K....a czasami uważam ,ż tu tyllko dzieciory piszą ( i to nie było do Ciebie).
To jest życie ,a nie sen w jakim niektórzy tu żyją.
Jaki On Wiślak? Kibic Lecha,grał u nas tylko pół roku i pokazał sie z dobrej strony,chociaż uważam,ze końcówkę juz miał gorszą.
Ja rozumiem,wychowanek,albo gracz ,który grał z 2 lata ,ale w tym przypadku?Po prostu przyszedł,kontrakt dostał na rok,więc nikt sie jakos Nim wiązać nie chciał.Oczywiscie rozumiem,ze była obawa ,ze nie wypali,ale i tak uważam,ze powinien dostać na 2 lata,a np. taki Patryk ...
Teraz aspekt odejścia.Co mu taka Wisła moze zaproponować?W stosunku do Legii to obecnie przepaść.Gośc idzie do większego miasta,za większe pieniadze ,do klubu ,który ma szansę na LM albo LE.Jeżeli jest obawa ,ze bedzie na ławie to i tak chłop ma już 33 lata ,przynajmniej przez te następne 3 ( i chyba długosc odgrywała najwieksze znaczenie) zainkasuje dobrą kasę i zakończy kariere.
Wisła no cóz teraz jest bezradna.Odsyłanie Go do "klubu kokosa" to głupota,bo moze nam jeszcze niejedno wybronic,a nie sadzę ,ze do Legii idzie jako pierwszy bramkarz,bo z całym szacunkiem ale takiemu Kuciakowi,Fabiańskiemu,Musze czy Borucowi to moze sprzęt nosić.No moze przesadziłem,ale na pewno to nie Ich klasa. Tak więc czy bedzie u nas na łwie czy tam,to chyba nie ma aż takiego dla Niego znaczenia.
Można mieć trochu żalu ,ze Legia,że w ten sposób,ok,ale niestety ...."life is brutal end full of zasadzkas"
Najlepiej chyba jednak, jakby można było Go już sprzedać.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 30.01.2016 o godz. 17:06.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując