mitmichael napisał(a):

|
Pieknie, to sobie Cierzniak pograł w Wisle. Moglismy miec bramkarza na pare lat a tu taki numer. Kolejny znienawidzony zawodnik, ciekawe co teraz postanowi Pawłowski. Miskiewicz da rade, wierze w niego, tez nam zrobił numer ale tutaj namacił jego agent a o zadnym numerze i transferze do Legii nawet mowy nie było. Boze co sie stało z naszym klubem, ze takie rzeczy sie dzieja.
|
A co się miało stać? Przecież dymali nas już wiele razy w przeszłości, to nie ma co zganiać na obecną sytuację klubową. Że wspomnę o Emilianie czy Kokoszce, czy też o Stolarskim...