Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11217
Stary 30.01.2016, 15:26
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się z Tobą.

Wychodzi na to, że Cierzniak podpisał umowę z (L) w Styczniu, czyli jak Wisła jeszcze miała "problemy finansowe". O czym z gościem negocjować, jak pensji na czas nie dostaje....

A co do oświadczenia - to jest ewidentnie jasno określone stanowisko Cupiała - tego Pana Wam nie sprzedamy.
Pensje poszły już w grudniu, także podpisując z Legią już wiedział, że sytuacja finansowa była dobra. Ale i tak, zapewne dostał pensje pewnie z 2-2,5 krotnie wyzsza niz Wisle tj ok 50-70 tys PLN miesiecznie
Odpowiedz cytując