dj_ibutti napisał(a):

Nie zgadzam się z Tobą.
Wychodzi na to, że Cierzniak podpisał umowę z (L) w Styczniu, czyli jak Wisła jeszcze miała "problemy finansowe". O czym z gościem negocjować, jak pensji na czas nie dostaje....
A co do oświadczenia - to jest ewidentnie jasno określone stanowisko Cupiała - tego Pana Wam nie sprzedamy.
|
Pensje poszły już w grudniu, także podpisując z Legią już wiedział, że sytuacja finansowa była dobra. Ale i tak, zapewne dostał pensje pewnie z 2-2,5 krotnie wyzsza niz Wisle tj ok 50-70 tys PLN miesiecznie