|
Nie zgadzam się z Tobą.
Wychodzi na to, że Cierzniak podpisał umowę z (L) w Styczniu, czyli jak Wisła jeszcze miała "problemy finansowe". O czym z gościem negocjować, jak pensji na czas nie dostaje....
A co do oświadczenia - to jest ewidentnie jasno określone stanowisko Cupiała - tego Pana Wam nie sprzedamy.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|