Cracovia jest naszym najwiekszym wrogiem oraz jej zgody.
Legia jest rywalem który elektryzuje oraz jest ze stolicy .Naturlane ze stolicy nikt nie lubi, bo ...mają lepiej
Zastanówcie się co jest naszym największym problemem w klubie. Czy to gdzie zagra Radek Cierzniak czy to czy się utrzymamy? Jak dla mnie to drugie i to winno być podstawą pewnych zachowań. Jeśli Radek jest nam potrzebny do utrzymania -zostawić. jeśli niepotrzebny - sprzedac.
Bo oprócz "szacunku ulicy" co wygrywa klub zsyłając Cierzniaka czy tez Uryge do klubu kokosa?
wydaje mi sie ze niektorzy pomylili priorytety i dalej walczą z Cupiałem o Ligę Mistrzów a w lidze mamy przewagę nad goniącym nas peletonem...