Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72879
Stary 30.01.2016, 14:16
Piłka nożna to przede wszystkim praca. I o ile można dorabiać jakieś teorie do wyborów dokonywanych przez wychowanków klubów, krytykowanie najemnika (nie w pejoratywnym rozumieniu tego słowa) za to, ze jest najemnikiem i wybiera inną, lepszą ofertę, wydaje mi się czymś dziwnym.
Odpowiedz cytując