|
Piłka nożna to przede wszystkim praca. I o ile można dorabiać jakieś teorie do wyborów dokonywanych przez wychowanków klubów, krytykowanie najemnika (nie w pejoratywnym rozumieniu tego słowa) za to, ze jest najemnikiem i wybiera inną, lepszą ofertę, wydaje mi się czymś dziwnym.
|