wściekłe pięści węża napisał(a):

|
I dalej będę uważał, że 3 lata dla niego, to za dużo. Zwłaszcza, że mają jeszcze Malarza (32 lata bodaj) i on ma jeszcze 2 lata kontraktu. Fajnie teraz muszą się czuć młodzieżowcy w Legii (bramkarze).
|
Malarz jest rocznik 80, czyli w tym roku będzie miał 36 lat.