Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72876
Stary 30.01.2016, 14:08
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
I dalej będę uważał, że 3 lata dla niego, to za dużo. Zwłaszcza, że mają jeszcze Malarza (32 lata bodaj) i on ma jeszcze 2 lata kontraktu. Fajnie teraz muszą się czuć młodzieżowcy w Legii (bramkarze).
Malarz jest rocznik 80, czyli w tym roku będzie miał 36 lat.
Odpowiedz cytując