Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72873
Stary 30.01.2016, 14:00
No to oficjalnie wypie*dalaj radziu do rezerw

Życzę ci abyś podzielił los pewnego rumuna
https://www.youtube.com/watch?v=nIsChfDPNWA

edit: oczywiście mam nadzieję, że w rezerwach nie powącha murawy nawet przez minutę.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.01.2016 o godz. 14:04.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując