|
Jak ich stać to czemu nie ? Ich pieniądze ich wybór ale fakt jest taki ze po oficjalnym ogłoszeniu tego gościu nie powinien juz powąchać murawy do lipca i mam nadzieje ze nasi włodarze i trener bedą mieli jaja żeby ukarać go w taki sposób za jego zachowanie
|