Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18449
Stary 30.01.2016, 12:38
Nie wiem jak tam się Bunozie powodziło po odejściu z Wisły, ale jakby miał wrócić, to bym nie narzekała. Pod koniec gry w u nas naprawdę był solidnym punktem
Odpowiedz cytując