|
Potwierdzasz tylko tym postem, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Ludzie "wychodzą na swoje", ze względu na różnice w oprocentowaniu, marży a nie ze względu na kurs waluty. Problem mają przede wszystkim Ci, których zdolność kredytowa w momencie podpisywania umowy była na granicy. We frankach kredyty dostawali ludzie ze zwykłymi zarobkami (do czasu oczywiście - rekomendacje), wiec przestań pisać dyrdymały o bogatych spryciarzach.
|