Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6064
Stary 30.01.2016, 08:55
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co wy macie do Crivallero. Dla mnie ten zawodnik od początku zapowiadał sie dobrze, grał dobrze. Był zmieniany, wystawiany na nie swojej pozycji i kozłem ofiarnym złej gry Wisły (ogólnie). Potencjał w tym zawodniku jest największy z wszystkich transferów. Może na wiecej licze jeszcze na Ondraska, ale tu juz chodzi tylko o gole.
A na jakiej niby pozycji on powinien grać? Bo w sumie to nie wiem jaka jest jego nominalna. Od początku to się Melikson dobrze zapowiadał, a nie jakiś parodysta co mu piłka odskakuje na kilka metrów, niecelnie i nie w tempo podaje, dużo strat, mało zaangażowania. Nie wierzę w tego gościa.
Odpowiedz cytując